Reference

Co říkají klienti o spolupráci

Michal Veselý, generální ředitelCredendo – Short-Term EU Risks úvěrová pojišťovna, a.s

Tým společnosti CRED-inkaso dobře známe díky předchozímu dlouholetému působení v našich řadách. Víme, že zaručují profesionální přístup při vymáhání pojištěných i nepojištěných pohledávek, a proto služeb společnosti CRED-inkaso spokojeně využíváme i nadále. Řada úspěšně zvládnutých případů nám potvrzuje, že jsme zvolili správně.

JUDr. Daniela Lopezová, advokátkaAdvokátska kancelária Bratislava

V priebehu našej doterajšej spolupráce pri mimosúdnom a súdnom vymáhaní pohľadávok sme mali možnosť opakovane sa presvedčiť o profesionalite a odbornosti pani Bc. Lenky Psohlavcovej a pána Mgr. Pavla Němca. Osobitne oceňujeme aj ich ústretový a korektný prístup a výbornú komunikáciu pri riešení konkrétnych prípadov.

Pavel Kuchálik, náměstek GŘAG CHEMI GROUP s. r. o.

Naše společnost spolupracovala s Mgr. Němcem po dobu několika let, kdy působil v úvěrové pojišťovně KUPEG, kde naše společnost pojišťovala své obchodní případy. Vždy se choval profesionálně, odpovědně a s vysokou mírou spolehlivosti. I proto jsme připraveni s ním spolupracovat i nadále a využívat služeb jeho společnosti CRED – Inkaso.

JUDr. Pavel Sedláček, společníkMachytková, Sedláček, Vaca & spol.

Tímto potvrzujeme, že naše advokátní kancelář v rámci zastupování společnosti KUPEG úvěrová pojišťovna, a. s. Praha dlouhodobě spolupracovala s Mgr. Pavlem Němcem a Bc. Lenkou Psohlavcovou na řešení pojistných případů. Spolupráce s oběma jmenovanými byla vždy bezproblémová, nekonfliktní, oba se vyznačovali vysokou mírou spolupráce, nasazení a spolehlivosti. Jejich dlouhodobé zkušenosti s uplatňováním nároků, vymáháním pohledávek a řešením i smluvně komplikovaných vztahů se vyznačovalo plným nasazením, hledáním nejlepšího řešení při minimalizaci nákladů i času. Spolupráci s Mgr. Pavlem Němcem a Bc. Lenkou Psohlavcovou lze vřele doporučit, věci nenechávají spát a úkoly neodkládají, jak bývá, bohužel, v naší rychlé době často zvykem. Předpokládáme, že naše spolupráce bude pokračovat i po změně jejich působiště.

poptávka

Získejte své peníze zpět